Nejčastější dotazy

Posíláte vzorky látek?

Vaše spokojenost a výběr bez zbytečných přešlapů je pro nás důležitý. Proto vám vzorníky látek vždy rádi pošleme. Stačí si jen vybrat z našeho e-shopu www.jamitex.cz, jaké látky byste si rádi osahali na vlastní kůži. U každého produktu naleznete popis textilu, gramáž, složení a cenu. A mimo jiné také minimálně možný odběr, ke kterému prosím také přihlédněte.

 

Co když bych potřeboval/a vzorky více druhů látek?

I v tomto případě stále platí to, že vám vzorníky s radostí zašleme. Našim zákazníkům navrhujeme, že jako první odešleme ukázku vámi vybraných materiálů v náhodné barvě, abyste se rozhodli, který vám nejvíce vyhovuje (sami moc dobře víme, že zvolený materiál je základ úspěchu). Až posléze vám doručíme celou barevnici látek a odsouhlasíte nám váš finální verdikt.

Je délka látky opravdu vždy přesná?

Textil z našeho e-shopu nabízíme vždy v minimálním možném odběru. Tato délka je však čistě orientační. Ptáte se proč? Je to z důvodu, že naši dodavatelé v zahraničí mají měrnou jednotku kila a my metry, proto tedy dochází k drobným rozdílům v délce textilu (např. 12,20 m). To však nic nemění na tom, že osobně látky ve skladu ještě pečlivě přeměřujeme a fakturujeme zákazníkům až skutečnou délku.


Mohu si objednat menší množství, než je uvedeno u produktu?

Bohužel vždy platí minimální odběr, který je uveden u každé látky. Textil odebíráme ve velkých objemech. Jsme totiž velkoobchod a látky prodáváme většinou od 12 m nebo po celých rolích (výjimečně od 3 m, nebo 5 m).

Můžeme se na látky přijet podívat osobně?

Rádi vás v našem skladu přivítáme a ukážeme všechny látky, které budete chtít vidět. Prosíme vás však o předchozí domluvu, abychom si na vás udělali dostatek času a vše vám v poklidu ukázali.

 

Mohu objednávku uhradit předem?

Ano, objednávku předem uhradit můžete, avšak prosíme vás, abyste s platbou vyčkali na potvrzující e-mail s přiloženou fakturou. Z důvodu přeměřování délky látek a přepočtu přesné ceny se objednávka od faktury může ve výsledku lehce lišit.

 

Jsou barvy látky z výroby vždy identicky stejné?

Bohužel nejsou. Nepatrná odchylka v odstínu u všech výrobců metráže vždy nastane. Do výroby jde od jednotlivé barvy a kvality materiálu vždy několik tisíc metrů. Barvy se předem míchají a výrobě se nikdy nepodaří nabarvit např. barvu červenou, tak jako před dvěma měsíci. Navíc nakoupené kontejnery bavlněných, viskozových či polyesterových přízí, i když mají stejnou kvalitu, mohou mít jinou strukturu a při konečném barvení to může mít drobný vliv na odstín.

 

Kde najdu uvedené ošetřovací symboly a prohlášení o shodě?

Tyto údaje vám rádi poskytneme na vyžádání.

 

Máte všechny látky skladem?

Na skladě pravidelně držíme látky, které zákazníci kupují nejčastěji a které jsou „nadčasové“. Jelikož se textilní průmysl neustále mění a módní trendy se nám střídají před očima, snažíme se doplňovat zbytek našeho sortimentu na základě novinek a konkrétních objednávek od výrobců či dodavatelů. Přejete si dostávat pravidelné informace o tom, pro jaké látky zrovna vyrážíme? Nechte nám na sebe e-mail a my vás budeme s předstihem informovat.