O nás

Příběh prošitý rodinou tradicí

Vyberte si ve velkoobchodě Jamitex přesně takové látky, díky kterým dokážete přenést návrhy z papíru na krejčovskou pannu. Naše látky se nosí dobře na kůži, ale snadno se dostávají také pod kůži! ;-) U nás nakoupíte textil ve velkém, vybírejte látky od 12 metrů.

 

Ptáte se, jak to všechno začalo? Povím vám tedy krátký příběh

S nápadem vybudovat obchod s látkami jsem přišel já, Bohumír Kolbaba. Začátkem nového tisíciletí jsem se začal o tento svět zajímat více, a tak jsem celé dny trávil objevováním různých látek, materiálů a metod výroby. Pohltilo mě to natolik, že jsem začal hodně cestovat a nakupovat látky z celého světa. Přes 20 let práce je za mnou a se skromností mohu říci, že jsem za celou tu dobu nasbíral velmi bohaté zkušenosti. Od dobrých vztahů s výrobci látek až po spokojený profesionální personál.

 

Rodinná firma s jednoznačným poselstvím

Svět látek, jehel a krejčovských metrů je mým životem. Samotnou firmu Jamitex jsme založili s mojí manželkou Janou. Jako symbol rodinných a tradičních hodnot jsme název vytvořili spojením našich jmen – JA (Jana) + MI (Mirek) + TEX (textil). Postupem času se do firmy zapojil i můj syn a dcera a rodinná firma byla kompletní. I když se každým rokem naše firma rozrůstá a náš pracovní tým už není čistě rodinným, na původních hodnotách stavíme i nadále.

 

Hodnoty a poslání

Při práci si odjakživa zakládáme na osobním vztahu se zákazníky a je to pro nás tím nejvyšším posláním. Klišé? Pro nás určitě ne! Nic není nemožné a objednávky se snažíme ušít všem zákazníkům na míru. Podle jejich požadavků. K co největší spokojenosti. A tak pro nás není nic předem nemožné.

 

Nabídka látek, která nezaspává dobu

Nové látky do e-shopu se snažíme vybírat podle toho, co naši zákazníci opravdu chtějí a jinde třeba nemohou najít. Část zboží máme skladem, zbytek látek však naskladňujeme podle konkrétních objednávek. Sami pro látky jezdíme každé dva týdny a jejich kvalitu si kontrolujeme. A tak v naší nabídce najdete metrový textil [UsW1] jednobarevný i všelijak potištěné látky.

sdfpng

Tak to byl můj malý příběh. Věnovaný lásce k módě, látkám a všemu kolem toho. Pokud byste potřebovali s výběrem látek poradit, rád vám pomůžu.

 

Bohumír Kolbaba